Pozemek s rozestavěným domem v Podřipsku

Roudnice nad Labem | 2685 m²

ID 00003
Kontakt
5 900 000 Kč

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s již rozestavěnou hrubou stavbou rodinného domu v osobním vlastnictví. Pozemek o velikosti 2685 m2 se nachází na samotném okraji Roudnice nad Labem. Pozemek na kopci nabízí krásný výhled na památnou horu Říp a je obklopen zahradami a poli.

Aktuálně je v řešení přivedení a vybudování elektrické přípojky. Voda je zavedena do domu z městského řadu a chybí pouze osazení vodoměru. Na pozemku je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo umístění jímky.

Roudnice nad Labem je nejen kulturním městem, ale má i svoji sportovní tradicí, zde naleznete atletický stadion, pár metrů odtud zimní stadion (hokej, kluziště, krasobruslení), u Labe vede cyklostezka směr Drážďany - Praha. Ve městě naleznete mateřské, základní i střední školy. U řeky Labe naleznete také kanoistický, veslařský a yacht klub, sportovní halu, za mostem - plavecký bazén s vířivkou a párou. Obchody, restaurace, kavárny, cukrárny. Síť obchodních řetězců - Kaufland, Lidl, Billa, Penny, Tesco.
V případě Vašeho zájmu o pozemek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRoudnice nad Labem
OkresLitoměřice
Plocha pozemku2.685 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Roudnice nad Labem
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře