Prodej, Pozemky pro bydlení, 836 m² - Máslovice

Máslovice | 838 m²

ID 00104
Kontakt
7 123 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi 8 stavebních pozemků v malebné obci Máslovice, na kterých je možné vystavět vlastní dostupné bydlení. Jedná se o kompletně zasíťované pozemky o výměře od 836 m2 a ceny od 7.106.000Kč. K dispozici jsou také čtyři modelové návrhy domů na klíč, jejichž podobu je možné upravit dle svých potřeb a představ.
Podrobnější informace na webových stránkách projektu

www.vilapark-maslovice.cz

Pakliže nejste zastánci satelitních městeček – je toto místo jako stvořené právě pro vás. Obec Máslovice se nachází na kopci nad Vltavou severně od Prahy a má dlouholetou tradici. Pohodlné spojení s Prahou je samozřejmé autem, ale také příměstským autobusem (30 minut z Kobylis), dále pak vlakem s využitím vltavského přívozu. Nejbližšími většími městy jsou Klecany, Odolena Voda
a Libčice nad Vltavou.
Místo ocení především milovníci zdravého životního stylu a přírody, neboť obec Máslovice je součástí přírodního parku Dolní Povltaví, z poloviny je tvořena lesy a skalnatými stráněmi. Velmi oblíbená je cyklostezka vedoucí kolem Vltavy až do pražských Holešovic. Také se jedná o vinařskou obec, která má právo pořádat vinobraní.
V rámci občanské vybavenosti nabízí obec svým obyvatelům mateřskou školu, muzeum, knihovnu, hospodu se společenským sálem a výzkumný ústav včelařský. Obec se zapojuje také do kulturních
a společenských aktivit, jako např. Máslovické posvícení a vinobraní, Máslovické dýňování, závody na plavidlech, ping-pongový turnaj, vesnická zabijačka a masopust apod.
Hledáte-li vhodné místo pro sebe a svou rodinu, mohu vám koupi pozemku v této lokalitě vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy, stejně tak vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

Koza maslovice v6 Full HD
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMáslovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku838 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Máslovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře