Prodej, Pozemek pro bydlení, 838 m² - Máslovice

Máslovice | 838 m²

ID 00083
Kontakt
6 790 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi rovinatý stavební pozemek v malebné obci Máslovice. Jedná se o kompletně nově zasíťovaný pozemek o výměře 838 m2 – obdélníkového tvaru. Na pozemku tak naleznete kapličku s elektřinou a plynem, dále přípojku optického kabelu a napojení na obecní vodovod. Obec Máslovice má také platné stavební povolení na kanalizaci a v budoucnosti se počítá s připojením tohoto pozemku do kanalizační sítě. Další nespornou výhodou je nově vybudovaná a zkolaudovaná příjezdová komunikace ze zámkové dlažby a to včetně veřejného osvětlení. Na tomto pozemku si tak můžete postavit dům dle svých představ.
Pakliže nejste zastánci satelitních městeček – je toto místo jako stvořené právě pro vás. Obec Máslovice se nachází na kopci nad Vltavou severně od Prahy a má dlouholetou tradici. Pohodlné spojení s Prahou je samozřejmé autem, ale také příměstským autobusem (30 minut z Kobylis), dále pak vlakem s využitím vltavského přívozu. Nejbližšími většími městy jsou Klecany, Odolena Voda a Libčice nad Vltavou.
Místo ocení především milovníci zdravého životního stylu a přírody, neboť obec Máslovice je součástí přírodního parku Dolní Povltaví, z poloviny je tvořena lesy a skalnatými stráněmi. Velmi oblíbená je cyklostezka vedoucí kolem Vltavy až do pražských Holešovic. Také se jedná o vinařskou obec, která má právo pořádat vinobraní.
V rámci občanské vybavenosti nabízí obec svým obyvatelům mateřskou školu, muzeum, knihovnu, hospodu se společenským sálem a výzkumný ústav včelařský. Obec se zapojuje také do kulturních a společenských aktivit, jako např. Máslovické posvícení a vinobraní, Máslovické dýňování, závody na plavidlech, ping-pongový turnaj, vesnická zabijačka a masopust apod.
Hledáte-li vhodné místo pro sebe a svou rodinu, mohu vám koupi pozemku v této lokalitě vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy, stejně tak vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMáslovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku838 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Máslovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře