Stavební pozemek pro bydlení v Křenici

K Polníku, Křenice | 1133 m²

ID 00076
Kontakt
9 990 000 Kč

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře
1133 m2 v obci Křenice, která se nachází v bezprostřední vzdálenosti od populárního města Říčany v okrese Praha-východ a zároveň nedaleko samotného hlavního města Prahy.

Parcela se nalézá v nízké obytné zástavbě a je určena pro výstavbu rodinného domu. Na hranici daného pozemku jsou v rámci inženýrských sítí dovedeny elektřina, plyn, tlaková kanalizace a vodovod.

Poloha tohoto skvělého pozemku umožňuje perfektní dopravní dostupnost nejen do Říčan a okolí, ale i do Prahy, kam se lze dopravit i železničním spojením z Říčan během pár minut jízdy. Autobusová zastávka příměstských autobusů číslo 303 a 366 je vzdálena asi 20 metrů od parcely.

Hledáte-li v dnešní době vhodný pozemek pro stavbu vysněného domova v přírodě
a zároveň kousek od Prahy, mohu vám toto místo jednoznačně doporučit. Proto mě neváhejte kontaktovat, rád zodpovím vaše dotazy a potkám se s vámi na pozemku na nezávazné prohlídce.

Během prohlídek vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování, případně poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru. V případě více vážných zájemců o tento pozemek může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaK Polníku, Křenice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.133 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

K Polníku
Křenice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře