Zasíťovaný stavební pozemek 850 m², Praha východ - Křenek

Křenek | 850 m²

ID 00082
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

V rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi rovinatý, slunný pozemek o velikosti 850 m2, který se nachází v obci Křenek, ležící na Praze východ.
Tento stavební pozemek je umístěn na okraji obce a vede k němu zámková příjezdová komunikace s veřejným osvětlením. V přímém sousedství je vystavěno 5 nových rodinných domů, jedná se tak o nově vzniklou zástavbu převážně s mladými rodinami. Elektrická přípojka a tlaková kanalizace je přivedena. Pozemek se prodává včetně projektu a stavebního povolení na výstavbu studny, zahradního domku a oplocení. V roce 2023 se zde počítá s výstavbou veřejného vodovodu.
Obec Křenek leží 7 km od Brandýsa nad Labem a spojení autem do Prahy, po dálnici D 10 na Černý most, je pouhých 13 km. V této aktivní obci jsou fungující spolky hasičů, myslivců nebo i červeného kříže. MŠ a základní škola jsou nejblíže v sousední obci Dřísy, vzdálené 1 km, nebo ve zmíněném Brandýse nad Labem.
Tato lokalita Proboštských jezer, jezera Lhoty a blízkosti řeky Labe, kde pro fanoušky vodních sportů a lodí, je možno v dosahu necelého kilometru umístit loď na řeku. Zdejší rovinatá krajina Polabské nížiny je také ideální pro cyklistiku, milovníky přírody a zahradničení, jelikož v této úrodné oblasti je radost cokoliv zasadit.
Koupi pozemku vřele doporučujeme a zároveň preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte pro bližší informace kontaktovat makléřku této nemovitosti.
Vzhledem k tomu, že nákup pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, je součástí ceny konzultace s finančním poradcem a následně možnost získání hypotečního úvěru s nejlepšími možnými podmínkami.
V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKřenek
OkresPraha-východ
Plocha pozemku850 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná

Lokalita

Křenek
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře