Energeticky efektivní developerský projekt, Praha 6

Žalanského, Praha - Řepy | 69 m²

ID 00175
Kontakt
5 490 000 Kč

ENERGETICKY EFEKTIVNÍ DEVELOPERSKÝ PROJEKT
„Úsporné bydlení s vlastní fotovoltaikou a tepelným čerpadlem“
PRAHA 6 – Řepy, Žalanského ul.

Jste moderní lidé, kterým není lhostejné životní prostředí a obnovitelné zdroje? Zajímá Vás varianta úsporného bydlení s vlastní fotovoltaikou a tepelným čerpadlem?

V rámci ALL INCLUSIVE servisu si potom právě Vám dovolujeme nabídnout zcela nový unikátní developerský projekt, ve velmi žádané lokalitě Prahy 6 – Řepy, Žalanského ulice.
Jedná se o 7 bytových jednotek, o dispozici od 1+1 až po 3+1, podlahovou plochou 43 m2 až 69 m2, s terasou či předzahrádkou, sklepy, vlastními parkovacími stáními nebo zastřešenou garáží. Byty se nacházejí ve třípatrovém cihlovém domě bez výtahu.

Projekt je unikátní díky vlastním solárním panelům umístěným na střeše, které zajistí úsporu za náklady na elektřinu. Vlastní tepelné čerpadlo pak zajišťuje ohřev teplé vody a vytápění.

Cihlový bytový dům stojí na strategickém místě v Žalanského ulici, nedaleko autobusové zastávky. V okolí je veškerá občanská vybavenost - mateřské školy, základní škola, dětská hřiště, obchody, lékaři, veterinární klinika, benzinová stanice, nedaleká dobíjecí stanice elektromobilů atd.

Cena bytů již od 5.490.000 Kč.

Financování tohoto projektu zaštiťuje společnost 4fin - díky exkluzivním podmínkám u bankovních institucí Vám naši finanční specialisté, přítomni při prohlídkách nemovitosti, podají veškeré informace spojené s financováním
a možností čerpání hypotečního úvěru, a zároveň Vám případně pomohou vyřídit veškeré náležitosti.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši makléřku. Ráda Vám zodpoví případné dotazy a přivítá Vás na nezávazné prohlídce. V případě více vážných zájemců může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

video YouTube
PENB
KategorieByty 3+1
LokalitaŽalanského, Praha - Řepy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná69 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB121 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Žalanského
Praha - Řepy
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře