Inzerce na realitních serverech

​​Po vyfotografování Vaší nemovitosti profesionálním fotografem přichází na řadu inzerce. Vzhledem k tomu, že v dnešní době až osmdesát pět procent zájemců vyhledává své bydlení na realitních portálech, vkládáme Vaši nemovitost obvykle do dvou dnů na všechny partnerské inzertní portály. Inzeráty pravidelně aktualizujeme, aby naše nabídka byla vždy aktuální a v popředí zájmu. Díky našim exklusivním smlouvám a vysokým investicím do inzerce, umisťujeme v rámci ALL INCLUSIVE servisu nemovitosti našich klientů na nejlukrativnějších inzertních místech internetu, včetně hlavní strany zpravodajského portálu www.reality.idnes.cz či www.sreality.cz.

Vaše nemovitost je také propagována na sociálních sítích Facebook.com a Instagram.com, dále v e-mailových prezentacích, díky kterým oslovíme velkou skupinu potencionálních zájemců.

Dalším výborným nástrojem na propagaci nemovitostí je vyvěšení reklamního banneru na prodávanou nemovitost. Bannery používáme vždy originální a v případě Vašeho zájmu jej zadáme do výroby okamžitě po dohodě o vzájemné spolupráci.

Po dohodě s klienty pořádáme také dny otevřených dveří, to vše v rámci ALL INCLUSIVE servisu zdarma.

U nemovitostí s vyšší prodejní cenou pak exklusivně nabízíme její propagaci formou reklamního billboardu na vytipovaném místě dle lokality prodeje.

Máte-li zájem o nezávaznou schůzku nebo další informace, volejte na tel.č. 602 255 514.

Inzerce na realitních serverech – napište nám dotaz

*
*
*
lname: fullname:

 

Milan Krůček

Milan Krůček
ředitel společnosti – realitní makléř
+420 602 255 514
milan.krucek@stereoreality.cz