RESERVED Rodinný domek se samostatnou zahradou

Rodinný domek se samostatnou zahradou, RESERVED

Description

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi rodinný domek v malebné obci Dolánky nad Ohří, okres Litoměřice. Jedná se o přízemní domek s obytným podkrovím, o celkové zastavěné ploše 116 m2. Dispoziční řešení domu nabízí v přízemí technickou místnost, dále předsíň, koupelnu s WC, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Podkrovní prostor skýtá dva pokoje. Součástí domu je prostorná terasa/dvůr a k domu také náleží samostatná zahrada o výměře 495 m2, která je vzdálena jen několik minut od domu, v zahrádkářské kolonii.
Dům prošel kompletní, velmi nákladnou a zdařilou rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody elektřiny, izolaci, trámové stropy, střešní krytinu, nový plynový kotel a topení, plastová okna, dveře, podlahy, nové odpadní trubky a čerpadlo. Jako podlahové krytiny byly použity vinylové podlahy, plovoucí podlahy a dlažba. V kuchyni je kuchyňská linka vyrobená na míru, vybavená vestavěnými spotřebiči (sporák s indukční deskou a horkovzdušnou troubou, lednice s mrazákem, výsuvná oběhová digestoř, lednice s mrazákem). V koupelně je rohová vířivá vana Whirlpool. Ve všech oknech jsou nainstalovány plisé žaluzie, které nabízejí různé možnosti zastínění a zároveň dotvářejí moderní vzhled interiéru. Parkování je možné vedle domu.
Obec Dolánky leží 5 km od Terezína v malebné kotlině na břehu Ohře. Dominantu této obce tvoří kostel sv. Jiljí s barokní zvonicí a pozdně barokní farou. Obyvatelům je k dispozici prodejna potravin, restaurace, rodinná farma na pěstování zeleniny s dlouholetou tradicí, autobusová zastávka, dětské hřiště, přilehlé lesy a půvabná krajina. V obci se konají různé kulturní a společenské akce, jako např. pálení čarodějnic, maškarní plesy, masopustní průvody, dětské dny, mikulášské a vánoční akce apod.
Dům je volný ihned k nastěhování. Díky klidné atmosféře obce a milým sousedům se jedná o velmi příjemné a pohodové bydlení či rekreační sídlo. Koupi tohoto domu Vám mohu vřele doporučit.
Obec Dolánky nad Ohří leží mimo záplavovou oblast.
Pro více informací o nabízené nemovitosti mne neváhejte kontaktovat. Ráda Vás přivítám na nezávazné prohlídce domu. Během prohlídky Vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování popř. Vám poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru.
V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Offer information

Location
DistrictLitoměřice
Streethide
House numberhide
Information about the property
Typ smlouvySale
Order number0336
Date31.03.2021
Object positionCorner
Object kindBrick
Object placingQuiet part of village
Layout5 or more rooms
EquippedČástečně
Built area m2116
Utility area m296
Lot area m2495
Number of building floors2
BuildingFamily house
Number of flats1
Note house
Type of housefamily
Type of houseStorey
Condition houseAfter reconstruction
Energy performance certificate
Energy efficiency classD - Less efficient
Energy Performance Certificate drawn up in accordance with78/2013 Sb.
The menu is located in the village Dolánky nad Ohří. Please contact a broker to specify the address.

Are you interested in this property?

Contact the broker who is in charge.

Contact form

*
*
email: fname: