První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

zelená linka 800 136 137

Vícegenerační rodinný dům s více samostatnými bytovými je... cena u makléře
Poloha zadaná inzerátem je část města.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-západ

Vícegenerační rodinný dům s více samostatnými bytovými jednotkami

Prodej domu v obci Jesenice, okres Praha-západ

Číslo zakázky: 0100     Datum zadání: 22.06.2017

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám ke koupi nabízíme rozlehlý, nadstandardně prostorný rodinný dům s více samostatnými bytovými jednotkami, které lze využít jak k bydlení pro velkou rodinu či vícegenerační bydlení. Díky soukromí, které prostory nabízejí, je možné tento dům využít i jako kombinaci bydlení a podnikání
Při stavbě domu byly použity kvalitní materiály, taktéž jeho stavba probíhala pod důkladnou kontrolou současného majitele. Dům byl kolaudován v roce 2015 a je dispozičně řešen jako dvě dvoupatrové samostatné jednotky s vlastním vchodem. Každá bytová jednotka o rozloze 350 m2 disponuje přízemím, kde naleznete velkoryse řešený obytný prostor s kuchyní, jídelnou, přímým vstupem na zahradu a podkrovím ve kterém jsou rozlehlé prostory s možností dalších úprav dle vlastních potřeb. Společnými prostory je pak v obou částech domu chodba, garáže a technická místnost. Ve všech místnostech jsou zvýšené stropy, v přízemí domu je podlahové topení. Dům obklopuje diskrétně oplocená zahrada, která poskytuje naprosté soukromí a prostor pro relaxaci i zábavu. Dům je v případě zájmu nabízen i s vybavením.
Velkou výhodou tohoto domu jsou nízké provozní náklady, stejně jako jeho poloha. Dům se nachází v klidné části obce Jesenice u Prahy, která se stala velmi žádanou a vyhledávanou lokalitou především díky snadné dostupnosti do centra hlavního města, na městský okruh a také díky své kompletní občanské vybavenosti, včetně docházkové blízkosti školy Sunny canadian international school.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář