První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

zelená linka 800 136 137

Garsoniéra u lesoparku 3 090 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Garsoniéra u lesoparku

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0158     Datum zadání: 18.03.2019

V rámci All inclusive servisu, si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi garsoniéru o velikosti 30 m2 s lodžií 4 m2.
Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží s lodžií a okna jsou na západní stranu. Součástí vybavení je vestavěná postel, kterou lze sklopit a nezabírá tak místo v nepříliš velkém prostoru, dále kuchyňská linka se základním vybavením. Na podlaze v celém bytě je dlažba. Koupelna, ve které je sprchový kout, je spojená s WC, přesto je zde dostatek prostoru pro pračku či koupelnový nábytek. V malé předsíni jsou úložné prostory.
Bytový komplex, dostavěný v roce 2007, se nachází na velice oblíbené adrese z hlediska dostupnosti MHD a blízkosti přírody. Přímo u domu je tramvajová zastávka, ze které je pohodlné spojení přímo do centra, v dosahu pak je i autobusové spojení k metru – linka A (Skalka) i C (Chodov).
Areál je oplocený, součástí je zahrada a dětské hřiště, které slouží výhradně vlastníkům / nájemníkům bytů.
Občanská vybavenost jako obchodní centrum Vivo! Hostivař, prodejna Lidl, multikino, fitness, plavecký bazén, tenisové kurty, bowling a další jsou opravdu tzv. přes silnici. Milovníci přírody ocení, že nedaleko se nachází hostivařská přehrada - přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze. Tu obklopuje rozsáhlý lesopark, kde je dostatek možností ke sportovním aktivitám.
V současnosti jsou v bytě dlouhodobí bezproblémoví nájemníci, kteří mají nájemní smlouvu do 30.4.2019, ale rádi by v nájmu pokračovali. Tuto nemovitost tedy doporučuji i jako vhodnou investici.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné prohlídce.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář